Forum  Strona Główna


KTA
 

Grupa A
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> KTA'07
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pogo
Organizator
Organizator



Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 268
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz

PostWysłany: Pią 13:49, 13 Lip 2007    Temat postu: Grupa A

Komentarze na temat teledysków z Grupy A.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michael
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 66
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gorzów

PostWysłany: Pią 16:03, 13 Lip 2007    Temat postu:

Final Fantasy All to Blame-dość dynamiczny klip,ale napisy odpadają,jakość też mi daje
po kościach...

Polecam zmianę kompresji choćby w mpg, avi...
Here Comes The Pain!-Dynamiczny Very Happy. Imho jakości nie mogę strawić X_x.

Children Drawbook-piosenka co prawda trochę boli, ale sam klip jest w porządku, efekty ok , jakość też itd choć brakuje mi w nim "tego czegoś" to przyjemnie się ogląda ... Jak dla mnie szczerze z Tych najlepszy. Mój głos idzie na ten klip: P

BTW troche dziwny ten system,bo jak bym sie pomylił przy wybieraniu teledysku to miałbym zonka bo email wykorzystany xD


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Arczi
Zwycięzca KTA'07
Zwycięzca KTA'07



Dołączył: 13 Sie 2005
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 17:42, 13 Lip 2007    Temat postu:

le jak dla to to wszystko. Over-view rowniez 1. Obejrzalem raz i mi starczy.Jednak w porownaniu do dwoch wczesniejszych klipow nie ma porownania, glos dla szwagra

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Arczi
Zwycięzca KTA'07
Zwycięzca KTA'07



Dołączył: 13 Sie 2005
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 17:47, 13 Lip 2007    Temat postu:

Ehhh, wypieprzylo mi moja cala wypowiedz, podczas pisania, nie chce mi sie pisac po raz drugi, szczegolnie ze wypowiedz byla dosc dluga.
W ekspresowym tempie: Wszystkie klipy sa jak dla mnie do obejrzenia na jeden raz. Chcialbym zaglosowac na klip diriel, ale niestety mimo swietnego montazu i dobrej atmosfery, jakosc, ktora czasami az boli, hardsuby, loga itp nie pozwolily mi na to.
Glos na szwagra, poniewaz mimio ze rowniez wystarczy mi obejrzec klip raz i mam go dosc, to jego klip mial oprocz klimatu (ktory w FFVII i DBZ tez byly) perfekcyjna strone techniczna.

P.S. Diriel skorzystaj z tutoriala Ejsika (http://amv.com.pl/forum/viewtopic.php?t=21) poducz sie strony technicznej i montuj dalej, bo masz potencjal, moim zdaniem. A, i obejrzyj klip praktycznie perfekcyjny do All to blame zrobiony przez Frachan.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
AceMan
Zadomowił się na dobre
Zadomowił się na dobre



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 102
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią 18:01, 13 Lip 2007    Temat postu:

"Final Fantasy All to Blame"

(+) Ładnie zachowany flow całego klipu; gdzie ma być dynamicznie to jest, tam gdzie ma być wolniej, spokojniej - też jest. Nawet spowolnienia scen w odpowiednich momentach bardzo mi się podobały :) Synchro jest w 60% poprawne.

(-) Jakość video; napisy; logo grouper.com i innych; lekkie asynchrony; nieruchome scenki (kompletnie nie pasują, do tego są w różnych rozmiarach co brzydko wygląda); często 1-2 klatkowe mignięcia niepotrzebnych fragmentów sceny przy zmianach ujęć; denerwujące białe flashe od ok. 3:10; brak kompletnie motywu przewodniego (a może jest? uświadom mnie :))

"Here Comes The Pain!"

(+) Poprawnie wykonany teledysk do DB. Synchro ładne. Fajny motyw od 2:17 do 2:27.
(-) Jakość video; kolejny rockowy teledysk do DB

"Children Drawbook"

(+) Spełnia swoje zadanie w 100%
(-) Do niczego nie można się przyczepić

----------------------

Gdyby nie tyle niedociągnięć w klipie Diriel i małej oryginalności klipu ZimSima, możliwe że zagłosowałbym na któryś z nich. Jednak teledysk Szwagra wypada tutaj najlepiej gdyż jest doskonały technicznie i przedstawia to, co miał przedstawiać w chyba najlepszy możliwy sposób.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Diriel Nightmare
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna



Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Zakuprze XD

PostWysłany: Pią 22:11, 13 Lip 2007    Temat postu:

Dzięki za rady Arczi, a tobie AceMan za szczerą krytykę, bo mi się przydadzą. Arczi, jesteś jedynym człowiekiem w moim życiu, który zachęcił mnie do robienia AMV i masz moją wdzięcznoś na siedem pokoleń wprzód XD. No cóż, zdaję sobie sprawę, że nie jestem gotowa na ten konkurs... jeszcze <evil smile>
Trochę się rozgadałam, a nie na temat. Klipy już ściągam, niedługo się wypowiem jak trzeba.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Z.M.V.
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca



Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 73
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 0:18, 14 Lip 2007    Temat postu:

No to moja kolej Wink

Here Comes The Pain!

Muzyka :
Mocny rock, ktory chyba zawsze bedzie pasowal do starego, dobrego DB wiec dobor 8/10

Synchronizacja :
Synchro dobre nie jestem pewien ale byly chyba dwie wpadki 7/10
Efekty :
Przejscia, beaty, przenikanie nic specjalnego i orginalnego 6/10

Oryginalność : Tu najslabsza czesc tego vidu, kolejny niczym niewyrozniajacy sie teledysk o Dragon Ballu tematyka: "przedstawienie postaci walczacych z Buu" 5/10

Podumowanie : Dla fanow DB (w tym mnie oglada sie nawet przyjemnie, ale gora dwa razy. ZimSim w KTA`05 miales pomysl i wydaje mi sie ze bardziej przemyslales vid w tym no coz... slabiej

Ocena 6,5/10


Final Fantasy All to Blame

Muzyka : Muzyka bardzo przyjemna takze pasujaca do FFA jednak znadja sie anime do ktorych bedzie bardziej pasowac Smile 8/10

Synchronizacja :
Synchro troche kuleje, jednak widac smykalke do AMV szczegolnie ze przy tej jakosci trudno cokolwiek zobaczyc (ogladalem vid na telewizorze). 6,5/10

Efekty:
Identycznie jak u ZimSima 6/10

Oryginalność : Tu lepiej niz u ZimSima, mial chyba byc to dobry teledysk, ktory zmiena sie w momentach muzyki, oczywiscie dobry jest, ale szczerze mowiac ciezko by mu bylo konkurowac z Amv na tym poziomie. Niestety duza miare punktu wizualnego zyskuje dzieki geniuszowi grafikow tworzacych FFA a nie na swoich efektach i pracy 7/10

Podsumowanie:
Nie mam pomyslu Razz Niestety najslabszy z tej trojki, ale Diriel nie badz prosze na mnie zla Wink uwazam ze masz potencjal i gdybys pracowala przez ten rok to w przyszlym KTA moglabys byc grozna konkuretka.

ps. Koniecznie obejrzyj "Homunculus Tribute PT2: All to Blame" Frachana! Smile
Ocena 6,5/10

Children Drawbook

Muzyka: Przypominaja mi sie lekcje muzyki w "zerowce" kiedy uczylismy sie tej piosenki, podspiewywalem ja sobie w trakcie trwania klipu. Baardzo pasuje! 9/10

Synchro: Nie mam chyba zastrzezen, a przynajmniej nic nie znalazlem 9/10

Efekty: Bardzo ciekawie i w dobrym pomysle uzyte. Ciekawe przejscia, duzo przy tym bylo pracy? Razz Nie jestem na takim poziomie wiec sie pytam 8,5/10

Orginalnosc: Najmocniejsza strona tego teledysku. Porownywalny pod tym wzgledem do klipu Dera, zapomnialem nazwy ale ten z Klopkiem ktorego nigdy nie zapomnie oczywiscie humor i wykonanie calkiem inne ^_^ 10/10

Ocena: 9/10


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
KwAsEk
Premiere-Man
Premiere-Man



Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 80
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob 6:42, 14 Lip 2007    Temat postu:

Cześć, to teraz ja...

"Final Fantasy All to Blame"

Więc tak:
- przeanalizowałem lyrics'a i to co się dzieje na obrazie praktycznie nie posiada związq z piosenką, może czasami,
- synchro jest znikome, widać, że czasami próbowałaś dopasować do dzwięq ale nie wyszło, raz trafiłaś, raz nie... Hmm, może jeszcze nie znasz pojęcia synchra, ale cóż napewno kiedyś do tego dojdziesz.. więc nie martw się.. $_$, synchro = 20%, moze to i zbyt wiele,
- efektów nie ma, nie licząc przyciemnienia no i białych beatów, to mi pachnie movie makerem, bo nie wiem jak można zrobić "takie coś" w premiere na przykład, no chyba, że jesteś początqjąca.. to ci wybaczę, może..,
- muzyka jest fajna, ale zryłaś jej wizerunek swoim dziełem.. przynajmniej to są moje odczucia,
+ oryginalność, czy ja wiem, sporo klipów z FFAC i z tą piosenką to nie widziałem na amv.org. Pomysł może i dobry, ale z wykonaniem juz gorzej, chociaż czuć klimat, nie zwracając uwagi na słowa piosenki, gdy muzyka przyspiesza lub zwalnia obraz rownież, gdyby nie kulawe synchro było by ładnie,
- jakość jest słaba, a momentami bardzo,
- widać logo i hardsuby,
- irytujące białe beaty wchodzące co niektóre nie w tempo, jeśli chcesz robic beaty do jakiegoś dzwięku to zawsze, a nie zrobisz do jednej sekwencji a do innych nic,
- słabe napisy (zwykłe), na dodatek nie podoba mi się czcionka Razz, moje osobiste odczucie.. heh
- te wstawki w postaci niewymiarowych obrazqw są okropne,
- z czystym sumieniem można powiedzieć, że jest najgorszy w tejże grupie,
- całokształt nie wywołał we mnie najmniejszego podziwu, powiem więcej - nie mam ochoty ogladać go nigdy więcej, treniren, treniren jeszcze raz treniren...

Ocena: 2+/10

"Here Comes The Pain!"
+/- jakość nie najgorsza, chociaż mogłaby być lepsza (pixeloza),
+ synchro jest dobre ;], jakies 60% synchronizacji Ci daje, bardzo podobał mi sie moment -> 2:17 min do 2:38 min <- według mnie najlepszy moment klipu,
+ słowa piosenki doskonale pasuja do tego co się dzieje na obrazie, ogółem piosenka wpadła mi w ucho,
- oryginalność: tu jest trochę gorzej, za Db nie przepadam, oklepana walka z Buu, chociaż sam pomysł niezły trzeba przyznać, dobre wykonanie,
+ widać, że użyłeś techniki keyingu, w niektórych przypadkach wygląda to ładnie w innych nie (mały błąd z klatką piersiąwa Vegety -> 1:30) w innych przypadkach postaci tez prześwitują lecz nie rzuca to sie zbytnio w oczy,
+ można powiedzieć, że użycie standardowych efektów jest dobre,
+/- nie wiem czy oceniać lipsync'a, zbyt wiele go nie było, lecz tragiczny nie był,
+/- ogółem teledysk średnio mi się podobał, może kiedyś go włącze, gdyby nie był z db...oh, kwestia gustu.
-
zwykłe napisy,
+ widać, że coś potrafisz, rozwijaj swe moce dalej ^_^

Ocena: 6/10

"Children Drawbook"
+ jakość jest świetna, widać, że nie masz problemów z kompresją,
+ pierwsze co rzuciło mi się w oczy to morfujące się maski lub gumka (pozwól, że tak to nazwę ^^ nie jestem do końca pewny), świetny pomysł,
+ synchro jest doskonałe,
+ kształty masek są ciekawe,
+ bardzo oryginalny,
+ piosenka to klasyka Very Happy, doskonałe współgranie obrazu z tym "cudem",
+ cóż to, płatki śniegu, sam rysowałeś te maski, a może to shatter bądź particular..? (dobre),
+ zaawansowany klip, technicznie doskonały, nie mam zastrzeżeń
+ Nawet motyw z napisami jest ciekawy, dobrze jest widzieć coś innowacyjnego niż ciągle zwyczajne napisy,
+ same plusy, minusów chyba nie ma, no może, że długość: ale to dlugość piosenki plus napisy, wiec nie można się czepiać,
+/- ogólnie teledysk podobał mi się, nawet bardzo, re-view w moim przypadku nie bedzie zbyt duży, no to może być minusem Razz

Ocena: 9+/10


Proszę się nie zrażać...
Jest to moja indywidualna ocena klipów, moja opinia, moje odczucia, nie zwracałem uwagi na autorów tylko na ich prace, moje oceny były starannie przemyślane. Dla mnie odpada FFAC, reszta przechodzi.. Oceny surowe co prawda, ale to moja opinia i THE END jak na razie,

Ps: Nie bić! =_=

Wiem, z "pupy" wyskoczyłem... SUPRISE...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Alt_z3
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna



Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob 8:53, 14 Lip 2007    Temat postu:

to teraz ja coś naskrobię:

"Final Fantasy All to Blame" :

Bardzo nie lubię teledysków z tym filmem bo uważam, że przy tworzeniu amv to twórcy filmu odwalili więcej roboty niż twórca teledysku. Przynajmniej w tych amv z FF:ACh, które widziałem tak było. W tym przypadku jest tak samo.

Nie wiem dlaczego użyłaś TAK SŁABYCH MATERIAŁÓW ŹRÓDŁOWYCH skoro nawet już u nas można kupić film na dvd i mieć super jakość, a tak jesteśmy częstowani pikselozą, niewyraźnymi ujęciami, logami riperów i co najgorsze ble hard subami. Już tak dawno nie widziałem hard subów w amv, że za pierwszym razem pomyślałem, że tak ma być, że to ma związek z fabuła amv i zacząłem wszystko czytać, oprzytomniałem po chwili gdy napisy za szybko zaczęły mi znikać. Te obrazki które wstawiałaś, nie spełniły swojej roli, gdyż były niewymiarowe i porozciągane. Białe flashe pod koniec sprawiają tylko ból oczu, w moich starych amv też używałem tej sztuczki na beaty, niestety teraz nie jestem już w stanie ich obejrzeć ze względu na te właśnie flashe.

Ogólnie teledysk mnie nie wciągnął, przykro mi ale nie poczułem klimatu, nie zauważyłem jakiejś logiki w scenach. Jednakże poprawnie jest, muza szybsza to jest akcja, wolniejszy kawałek to jest spokojnie i tak powinno być. Gdyby nie było tych technicznych błędów to by się przyjemnie wszystko oglądało. Konieczni są betatesterzy Smile Wykorzystaj to co tu piszą wszyscy aby uniknąć podobnych błędów w przyszłości.

"Here Comes The Pain!" :

Ten amv to jakby podróż w przeszłość Smile ale dość pozytywna, jak dla mnie:

Plusem jest dynamizm tego klipu, ciągle coś się dzieje i nie jest nudno. Z efektów to podobało mi się te momenty gdzie na pierwszym planie były fragmenty jednej sceny a na drugim już inna oraz ten fragment co inni wymieniają z twarzą Vegety. Dobrze dopasowane są sceny do słów.

Minusem jest jakość tych tvripów, ble wygląda autentycznie jakby amv przybył z przeszłości:P jest masa dvd ripów a całe dbz jest dostępne w dvd ripach. Następnie brak motywu przewodniego, już bardziej to jak trailer buu sagi. Całkowita randomizacja scen dla mnie jest minusem, jakby amv nie był przemyślany. Następnie jest tu masa asynchronów, ciut za szybko lub za późno jest dopasowana duża ilość scen. Kolejnym minusem jest to, że gdy nie było momentu "time to feel the pain" to sceny były przyspieszone i ułożone obok siebie byle tylko przejść do kolejnej frazy mówionej. Co prawda jest dynamicznie ale zarazem tak sztucznie.

Nie zmienia faktu, że dla mnie ten amv ma drugie miejsce w grupie.

"Children Drawbook" :

Jako, że ten amv jest już trochę na scenie to mam wyrobione co do niego zdanie:)

Paskudna piosenka, ale cudowne wykonanie. Człowiek jest w stanie wsłuchać się w słowa tej piosenki i obserwować popisy techniczne twórcy.

Niestety, przynajmiej dla mnie jest to teledysk na jeden raz, ale i tak mój głos idzie na Szwagra:) (bo po pewnym czasie przerwy miło się ten amv ogląda)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Arczi
Zwycięzca KTA'07
Zwycięzca KTA'07



Dołączył: 13 Sie 2005
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 11:02, 14 Lip 2007    Temat postu:


KwAsEk napisał:

Proszę się nie zrażać...
Jest to moja indywidualna ocena klipów, moja opinia, moje odczucia, nie zwracałem uwagi na autorów tylko na ich prace, moje oceny były starannie przemyślane. Dla mnie odpada FFAC, reszta przechodzi.. Oceny surowe co prawda, ale to moja opinia i THE END jak na razie,

Ps: Nie bić! =_=
[/b]


Na pewno napisze to samo, gdy nadejdzie Twoja runda i mam wielka nadzieje, ze gdy napisze szczera odpowiedz na temat Twojego klipu (klip juz widzialem jakis czas temu), to tez nie bedziesz bil


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
AceMan
Zadomowił się na dobre
Zadomowił się na dobre



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 102
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob 11:11, 14 Lip 2007    Temat postu:

KwAsEk - rozumiem, że to twoja opinia itp, itd. Ale proszę odpowiedz mi na jedno proste pytanko:


KwAsEk napisał:
- efektów nie ma, nie licząc przyciemnienia no i białych beatów, to mi pachnie movie makerem


...no i co z tego? :)


Alt_z3 napisał:
Plusem jest dynamizm tego klipu, ciągle coś się dzieje i nie jest nudno.


Wręcz przeciwnie - po minucie miałem ochotę wyłączyć :)
Tak jak pisałem, dla mnie to jest kolejny klip akcji do DB z rockową muzyką, który nie wnosi absolutnie nic nowego i ciekawego.


Alt_z3 napisał:
Całkowita randomizacja scen dla mnie jest minusem, jakby amv nie był przemyślany.


...rly? Bo w przeciwieństwie do klipu Diriel, dało się tu wyczuć jakiś motyw przewodni (choćby walka z tym różowym bobasem, jak mu tam... nie znam DB ;))


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Alt_z3
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna



Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob 11:43, 14 Lip 2007    Temat postu:


AceMan napisał:

Alt_z3 napisał:
Plusem jest dynamizm tego klipu, ciągle coś się dzieje i nie jest nudno.
Wręcz przeciwnie - po minucie miałem ochotę wyłączyć Smile


hehe Ace a co to ma wspólnego z tym, że klip jest dynamiczny co? Smile przecież, to że chciałeś po minucie wyłączyć mówi o tym jak klip odebrałeś, ja nie mówię, że rozrywka jest na super poziomie, ale amv ZimSima: nie ma w ogóle przedłużeń, jest scena z ciosem postaci a potem zaraz następna scena z inna walką, potem następna. Szybka zmiana scen nie powoduje nudy:) Przecież nie ma scen, żę przez 30 sekund się na siebie patrzą.


AceMan napisał:

Alt_z3 napisał:
Całkowita randomizacja scen dla mnie jest minusem, jakby amv nie był przemyślany.
...rly? Bo w przeciwieństwie do klipu Diriel, dało się tu wyczuć jakiś motyw przewodni (choćby walka z tym różowym bobasem, jak mu tam... nie znam DB Wink)


hehe dla mnie pokazywanie walk z buu nie jest motywem przewodnim, a to że twórca ograniczył się do jednej sagi nie czyni fabuły w amv, dlatego napisałem, że jest całkowity random i bardziej jest to streszczenie bądź też trailer buu sagi.

do Kwaska, szczere opinie są dobre jeśli nie mają nutek ironii w sobie.

PS. heh nie dostałem jeszcze maila potwierdzającego głos, czy wy już dostaliście?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
AceMan
Zadomowił się na dobre
Zadomowił się na dobre



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 102
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob 11:59, 14 Lip 2007    Temat postu:


Alt_z3 napisał:
hehe Ace a co to ma wspólnego z tym, że klip jest dynamiczny co? :) [...] Szybka zmiana scen nie powoduje nudy:)


A ja się nudziłem :) Co z tego, że dynamiczny, szybki i w ogóle, jak patrząc w ekran czekałem aż nareszcie się skończy żebym mógł porobić coś ciekawszego... Być może dużą winę ponosi dobór muzyki i anime. Podejrzewam, że gdyby było to elektroniczne coś z pięknymi kolorystycznie scenami to oglądałbym z zapartym tchem... no ale cóż poradzić, aspekt techniczny to nie wszystko - trzeba trafić w gust widza. W mój nie trafił kompletnie :)


Alt_z3 napisał:
dlatego napisałem, że jest całkowity random i bardziej jest to streszczenie bądź też trailer buu sagi.


Aha, I see ur point. No, może masz rację. Dla mnie jednak to już jest wystarczająco jak na motyw przewodni ;)


Alt_z3 napisał:
PS. heh nie dostałem jeszcze maila potwierdzającego głos, czy wy już dostaliście?


Yup, kilka sekund po zagłosowaniu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Z.M.V.
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca



Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 73
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 13:03, 14 Lip 2007    Temat postu:

U mnie kilkanaści sekund po zaglosowaniu Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Alt_z3
Dopiero zaczyna
Dopiero zaczyna



Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob 15:24, 14 Lip 2007    Temat postu:

no to kurde co jest, ja głosowałem od 8:00 i nie mam do tej pory:/ nawet w spamie nie ma tego, Pogo co jest?Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> KTA'07 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel & Download

Regulamin